Bordslampa Italien 1950-tal
2020-03-22
750689
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950/60-tal, Italien, mässing, reglerbar skärm, höjd ca 50 cm
Fungerar enligt uppgift , smärre slitage