Fönsterpendlar
2020-03-20
750664
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÖNSTERPENDLAR, (2) 1 par, 1900-talet slut, kupor i frostat glas, höjd med kopp ca 95 cm
Funktionen garanteras ej, slitage