Ett par gardiner Firma Svenskt Tenn, Josef Frank
2020-04-05
750575
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, "Loops", gardiner, ett par, Svenskt Tenn, mönstret ritat under 1940-talets början, vardera fodrade med mörkläggningsfunktion, påsydda upphängningskrokar, ca 270 x 170 cm vardera
Smärre slitage, ställvis något blekta, någon enstaka smärre fläck