Bägare silver Johan Boye
2020-03-18
750405
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOHAN BOYE, bägare, silver, stämplad Stockholm 1843, slät yta, invändigt förgylld, höjd 9, vikt 107 g
Undersida med monogram och lagning, mindre bucklor