Lars Jonsson litografi
2020-03-19
750391
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952) Steglitsar, signerad samt numrerad 227/250, ca 49x37 cm