Böhlmarks, bordslampa
2020-03-21
750314
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, Stockholm 1940-tal, fot i metall, vit tyg skärm, höjd 70 cm
visst slitage