Bordslampa Lustry
2020-03-16
750241
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUSTRY, bordslampa, Tjeckien, 1900-talets andra hälft, fot i bok, kopparfärgad fotplatta och skärm, etikettmärkning, höjd ca 41
Brukslitage, smärre ytskador