Schackspel
2020-03-19
750150
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHACKSPEL, 1900/2000-tal, ritades ursprungligen av gjutmästare S G Gustavsson Eskilstuna, i fransk 1700-talstil, Eskilstuna, pjäserna och brädet i mässing, allt i etui, brädet ca 25x25 cm
Smärre slitage