Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, odlade pärlor, delvis doserade, några med silverlås, flertalet ej genomgånga trasiga halsband samt ett med pärlimitationer medföljer
Pärlor med skador och slitage
750041
2020-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här