Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Italien, glaserad keramik, textilskärmar, höjd (stomme) 56 cm
Skärmar med fläckar, smärre glasyrnagg
750011
2020-03-18