Ljusstakar silver
2020-03-18
749990
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 2+2+1 st., silver, delvis svenska importstämplar, höjd ca 7,5-13 cm, fyllda
Stödskador, mestadels gravyr