Madeleine Pyk färglitografi
2020-03-21
749985
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, färglitografi, signerad Madeleine Pyk, numrerad 310/4, bildmått ca 42x50 cm
Ej examinerad ur ram