Vägglampa
2020-03-19
749855
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, smide, 3 ljuspunkter, glaskupor behängd med polykrom färgade glasdelar, höjd 90, 86x19 cm
Bruksslitage, repor, märken