Taklampa Karl Johan stil
2020-03-16
749792
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1800-talets slut, Karl Johan stil, för 3 ljus, mässing, svärtad botten, dekor med pinjekotte, höjd 60, diameter ca 40 cm
Senare monterad belysning, slitage och skador