Bordslampa jugend
2020-03-16
749788
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, koppar, orangefärgad kupa, höjd ca 50 cm
mindre bucklor