Bordslampa 1960/70-tal
2020-03-20
749679
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1950/70-tal, stomme i teak, dekor i brun/orange glas i relief, höjd ca 36 cm
Smärre slitage, enligt uppgift omdragen el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen