Zoia oljemålning
2020-03-18
749674
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad Zoia, 100x80 cm
Smärre färbortfall