Ljusstakar 2 par
2020-03-16
749647
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, 1900-tal, nysilver, dom lägre märkta GAB, höjd 6-15,5 cm
Slitage