Edition Luxe Armband med ametister 18K
2020-03-29
749441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 9 000 SEK |
ARMBAND, med ametister, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, halvstel modell, krön med två sockertoppsslipade ametister, integrerat lås med säkerhetskedja, diam ca 65-70 mm, vikt ca 23.6 g
Fint skick. Obetydligt slitage.