Longines Les Grandes Classiques Armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES LES GRANDES CLASSIQUES, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, doublé, safirglas, datum, integrerad länk original ref nr. 36615, ref nr. L5.632.2, serie nr. 26672014, diam ca 34 mm, box ej tillhörande original medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
749436
2020-03-15