Trädgårdssoffa Byarum modell ormbunke

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", Byarum, 1900-tal, gjutmetall och trä, längd ca 145 cm

Slitage, färgbortfall, smuts

749406

2020-03-19