Såssnipa Silver
2020-03-19
749401
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÅSSNIPA, silver, Spanien, oidentifierade stämplar, 1900-tal, höjd ca 6 cm, längd ca 17 cm, vikt 150 g
bruksslitage