Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, VITRINSKÅP, teak, 1960-tal, 2 st skåpsdelar med dörrar och två lådor per del, höjd ca 170, 180x38 cm, vitrinskåpet höjd ca 48 90x25 cm
Bruksslitage
749376
2020-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här