Vägglampor
2020-03-15
749348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, ett par, Louis Poulsen, Danmark, 1970-tal, skärmar i patinerad metall med genombruten dekor, för en ljuspunkt vardera, etikettmärkta, längd 25 cm
Slitage, repor