Peter Dahl
2020-03-18
749344
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019) "Fredmans Epistlar", färglitografi, signerad, ca 36x52 cm,