Max Papart
2020-03-18
749308
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 94/99, färgcarborundum, bladmått ca 49x66 cm