Spegel Kina
2020-03-16
749307
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, trä, Kina, 1900-talets första hälft, skuren dekor, fasettslipat glas, ca 46x95 cm
Slitage, märken