Akvarell på siden
2020-03-16
749301
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi, sigill, ca 66x28 cm