Akvarell Kina
2020-03-16
749300
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av blommor, sigill, ca 67x35 cm
Veck