Väggrelief Kina
2020-03-16
749269
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGRELIEF, trä, Kina, 18/1900-tal, genombruten dekor, ca 85x28 cm
Fragment, sprickor, slitage