Akvarell Kina 1900-tal
2020-03-16
749260
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, kalligrafi, 3 sigill, ca 83x39 cm
Smärre fläckar