Nadezda Streltsova
2020-03-15
749258
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad och daterad Streltsova 2012, olja på duk, ca 70x80 cm, oramad