Esaias Thorén, Surrealistiskt landskap
2020-03-21
749221
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): ´´Bladmolnet´´,
signerad och daterad E. Thorén -67, olja på pannå, ca 46x55 cm