Ljuskrona
2020-03-16
749199
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5 ljusarmar, patinerad brons med figur i mitten, 2 extra prsimor medföljer, höjd ca 60, största vidd 52
Funktionen garanteras ej, slitage