Taklampa
2020-03-18
749195
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1940/50-tal, 5 ljuspunkter, stomme i patinerad metall, kupor i färgat glas, höjd ca 54, diameter 56 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage