Bordslampa
2020-03-19
749152
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, etikettmärkt Markslöjd, 1970/80-tal, 58 cm, spegelglas på alla sidor, skärm i textilt material, höjd ca
Funktionen garanteras ej, smärre slitage