Broscher 1800-tal
2020-03-25
749139
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCHER, 2 st., förgyllda, 1800-talets andra hälft, hängande kläppar, tofs- resp. blom- och bladdekor, höjd 5 resp. 6 cm
Bucklor delvis med sliten förgyllning