Taklampa Luzette
2020-03-21
749112
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, i Peter Behrens anda, 1900-talet första hälft, vitt opakt glas, fiameter 35 cm, höjd 40 cm
Nagg på övre kupans insida