Vas Kina 1900-tal Celadon
2020-03-15
749071
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, stengods, Kina, 1900-tal, med hänklar, celadonglasyr, dekor i relief, höjd ca 29 cm
En hänkel med lagning