Tony Forsberg 3 dlr
2020-03-15
749055
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TONY FORSBERG, manschettknappar, 1 par, ring, silver, ring stämplad 1973, manschettknappar stämplade 1974, ringens inre diameter ca 2 cm, totalvikt ca 41 g
Smärre slitage