Bengt Lindström färglitografi
2020-03-13
749051
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 62/90, färglitografi, blindstämpel, bildmått ca 64x49 cm
Ngt gulnad