Bordslampa
2020-03-18
749044
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, detaljer i mässing samt svärtad metall, två ljusarmar
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad