Supkoppar Kina
2020-03-13
748984
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SUPKOPPAR, 4 st., trä samt silver, Kina, 18/1900-tal, höjd ca 9 cm
Skador