Skulptur
2020-03-29
748908
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, 1800-tal, i form av hand, bemålat trä, höjd inkl träsockel 18 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
Skador, lagningar