Karin Olsson
2020-03-12
748886
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): "Två grader", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 15x15 cm