Olle Nordberg oljemålning
2020-03-29
748819
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Supé, signerad och daterad Olle Nordberg -63, olja på duk, ca 60x72 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem