Dekorelement
2020-03-12
748618
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 2 delar, 1800-tal, gossar representerande "konsten" och "arkitekturen", skuren valnöt, höjd ca 30-35 cm
Torksprickor, enstaka mindre lagning