Golvlampa
2020-03-17
748518
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, metall 1900-tal, på tre ben, skärm i textil, total höjd ca 145 cm
bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen