Erik Gunnarsson Hallström
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK GUNNARSSON HALLSTRÖM (1905-1992): ´´tre gracer´´, monogramsignerad E G H, olja på duk, ca 19x22 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748491
2020-03-29