Klubbat för:
540 EUR
Schätzwert
400 EUR
Beschreibung
ERNST METHER-BORGSTRÖM (1917-1996) komposition, signerad samt daterad 1976, serigrafi, 52/100, 47x62 cm
Zustandsbeschreibung
748482
2020-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner